Hakkımızda

10 YILIMIZI KUTLUYORUZ!!!

 

Her geçen gün teknolojinin  hızla gelişerek çığır açtığı  dünyamız da sizlere ;

- TOPLUSMS , SESLİ SMS 

- ARAÇ TAKİP SİSTEMİ

- WEB TASARIM 

- E TİCARET SİSTESİ

- SANAL SANTRAL

yazılımlarımızla  hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Hedefimiz, yazlımlarımız sayesinde sanal ticaret olsun bir çok faliyet alanında her bir hizmeti almak için bir şirketle anlaşma yapmanızdansa  tüm hizmetleri tek bir çatı altında toplayarak tek bir muhattabınız olmaktır.  

Toplusms, Sesli Mesaj için sistemlerimiz sayesinde  çok kısa sürede binlerce mesajı bir tıklamayla gönderebir ve binlerce insana ulşabilirsiniz. Excel de hazırlamış olduğunuz verileri sisteme aktarıp çok kısa sürede müşterilerinize mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bayramda özel günlerde ve kampanyalarınızda müşteriler ilerinizi haberdar edip kolaylıkla bilgilendirebilirsiniz

Bu sistemle mesajlarınızın gidip gitmediğini güvenilir raporlar servisi ile takip edip gitmeyen mesajlar hakkında ayrıntılı bilgi alıp tekrar gönderebilirsiniz.

Sistemimiz güvenilir olup çok hesaplı ve kullanışlıdır. 7–24 saat sizlerin hizmetinizde olup teknik destek paneli ve msn- mail adreslerimizden sorularınıza en kısa sürede cevap vermekteyiz.

Sistemimiz de birçok mesaj gönderme çeşiti olup size en kolay geleni seçerek zamandan kazanabilirsiniz.

Vizyonumuz

2009 yılında Erzurum'da başladığımız bu yolda 10. yılımıza ulaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Dürüst,kaliteli ve hesaplı iletişim slogonıyla 10 yıldır ülkemizde hizmet veriyoruz. Bu gün itibariyle 81 ilde abonesi bulunan Pratik Haberleşme dürüstlük,kalite ve hesaplı olmaktan ödün vermeyecek ve emin adımlarla yoluna devam edecektir.

Misyonumuz

Ülkemizde telekominikasyon sektöründe dışa bağımlılığını azaltmak ve yerli yazılım üretimine destek vermek.